Cobalt Art

07.01.2022
94
Cobalt Art

ZARAFET  VE SAĞLAMLIK TEK BİR KALİTE KARODA

Yüksek dayanıklılığa sahip, şık, aynı zamanda esnek tasarım seçenekli, güçlü ağır kontrat karo mu arıyorsunuz? O halde, Cobalt Art Karo halı koleksiyonumuza bakmak isteyebilirsiniz. Cobalt ailesinde bulunan Cobalt, Cobalt line ve Cobalt art Karo halı ürünlerini birleştirerek sınırsız bir kombinasyon ve uyum oluşturmak mümkündür.

Cobalt Art, şık asimetrik çizgili tasarımlı, katmanlı bukle, çözelti polyamid boyalı, 50 cmx50 cm ebadında, ağır kontrat bir karo halıdır.

Cobalt Art, lekeye karşı ve renk değişimine karşı son derece dayanıklıdır. Cobalt Art, EN 985 tekerlekli sandalye testinden A derece alarak geçmiş ve ISO105802 ile ilgili yüksek solmazlık testine tabi tutulmuştur.

Cobalt Art Karo halısı, birçok heyecan verici tasarım seçenekleri sunan zıt renk kombinasyonlarına sahiptir ve aynı zamanda Cobalt’ın düz tonlarını tamamlamak üzere renklendirilmiştir. Cobalt Art, öğrenci yurtları, üniversiteler, okullar, mağazalar, ofisler, oteller, kamusal alanlar ve ticari binalar için ideal bir seçimdir.

Cobalt Art karo halılar ayrıca EN13501-1’E göre BflS1 yanıcılık testine tabi tutulmutur ve Ultra Fresh anti-microbial ve anti-mantar özelliklerine sahiptir.

Incati Cobalt Art Karo halısı, bitümen tabanlı bir ürün olup, hiç bir çözücü ve PVC içermez, doğa dostu bir tabana sahiptir, nem rutubet oluşturmaz ve halının altında oluşacak bakterilere ortam oluşturmaz.

Yanma direnci: BflS1 EN 13501-1 

Tekerlekli sandalye: Sınıf A EN985

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Anasayfa
Hizmetlerimiz
Ürünler
Projeler
İletişime Geç